ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ GOETHE!!!

 
Συγχαρητήρια στους μαθητές μας για την μεγάλη τους επιτυχία στις εξετάσεις της Γερμανικής γλώσσας Μαϊου 2020: 14 στους 17!!! Herzliche Glückwünsche!!
ΕΠΙΠΕΔΟ Γ1
ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (GOETHE)
Α2
Palso 100%
ΔΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α
ΔΑΛΤΣΗ ΛΙΑ Β
ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΛΕΝΑ Β
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΑ Β
GOETHE (4/5 ενότητες)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2/2
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1/1
ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΛΕΝΑ 1/2
Α1
Goethe 100%
ΚΑΜΑΝΑΣ ΑΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ
PRE-A1 (PALSO) 100%
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Β
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ PALSO - LAAS 100% ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!! (32/32)??!!!

 
ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥΣ !!!???
Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΓΝΩΣΗΣ !
PALSO 100%
A1 ( C ' Senior)
ΖΑΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΏΡΑ EXCELLENT
ΠΑΣΤΡΟΥΜΑ ΜΕΛΙΝΑ EXCELLENT
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ EXCELLENT
LAAS 100%
PRE-Α1 ( B ' Senior)
ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ- ΡΑΦΑΗΛ
ΖΑΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΜΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΑΜΑΝΑ ΕΒΕΛΙΝΑ
ΚΑΡΑΓΙAΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΝΟΚΑ ΚΛΑΙΝΤΙ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΕΦΗ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΣΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
FIRST STEP ( A' Senior)
ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΟΡΣΑΛΙΑ
ΓΚΑΙΝΤΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΛΑΓΚΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΜΑΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΝΤΑΚΙΜΠΡΑ ΝΤΡΕΟΥ
ΝΤΟΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΠΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΤΖΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΧΑΧΟΥΔΗ ΦΙΛΟΜΕΝΗ
ΧΟΤΖΑΛΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Μας κάνατε πολύ περήφανες!!!❤

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ LANGUAGECERT: 98% ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!(45 στις 46 ενότητες) !!!????

 
Παρά τις δυσκολίες των τελευταίων μηνών, τα παιδιά μας έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό !!!
Συγχαρητήρια στους μαθητές μας για την μεγάλη τους επιτυχία & την εξαιρετική τους απόδοση!
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ LANGUAGECERT: (45 στα 46) 98% επιτυχία !!!
PROFICIENCY C2
ΓΡΑΠΤΑ
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
ΓΑΛΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ Β
ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
ΓΑΛΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ Β
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β
LOWER Β2
ΓΡΑΠΤΑ
ΠΑΣΟΥΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟ Α
ΣΚΕΝΔΕΡΗ ΒΕΦΗ Α
ΓΟΥΣΙΟΣ ΜΑΣΧΟΣ Β
ΔΑΛΤΣΗ ΑΓΛΑΙΑ Β
ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ Β
ΚΟΥΚΟΥΡΔΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Β
ΚΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Β
ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Β
ΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ
ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
ΠΑΣΟΥΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟ Α
ΣΚΕΝΔΕΡΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ Α
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Β
ΓΟΥΣΙΟΣ ΜΟΣΧΟΣ Β
ΔΑΛΤΣΗ ΑΓΛΑΙΑ Β
ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ Β
ΚΟΥΚΟΥΡΔΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Β
ΚΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Β
ΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
PRE –LOWER Β1
ΓΡΑΠΤΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β
Α2
ΓΚΑΤΖΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ A
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ A
ΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ-ΖΩΗ A
ΚΕΛΠΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A
ΝΟΚΑ ΕΡΙΚΑ A
ΝΤΡΕΤΣΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ A
ΠΑΣΟΥΚΟ ΑΝΤΖΕΛΑ A
ΤΖΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ A
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ B
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ B
ΠΙΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ B
Α1
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ A
ΓΙΛΑΝΤΖΗ ΚΙΚΗ A
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΑ A
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ A
ΡΟΓΚΟΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ A
ΤΖΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ A
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ A