ON-LINE ΜΑΘΗΜΑΤΑ!!!

Αγαπητοί γονείς,
Δεδομένων των συνθηκών και μετά τις αποφάσεις του Υπ. Παιδείας, από σήμερα και έως τις 17/11 το σχολείο μας θα λειτουργεί με διαδικτυακά μαθήματα λόγω της αναστολής της δια ζώσης λειτουργίας μας στην οποία έχουμε τεθεί από σήμερα το πρωί.
Ωστόσο,από αύριο η λειτουργία του σχολείου μας θα συνεχιστεί αδιάκοπα έτσι ώστε οι μαθητές μας να διατηρήσουν την εκπαιδευτική τους καθημερινότητα και να παραμείνουν συγκεντρωμένοι και προσηλωμένοι στα μαθητικά τους καθήκοντα, μέχρι να επιστρέψουμε στην δια ζώσης εκπαίδευση.
Με εκτίμηση ,
η ομάδα του
BIG BEN
?‍??‍??‍?

EΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ MAΪOY 2020!!!

EΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ MAΪOY 2020:
ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ : 97 %
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους τους μαθητές μας και καλή επιτυχία στους μαθητές των επόμενων εξεταστικών!
Πολλά συγχαρητήρια και στις/στους συνεργάτες μας που ακόμη μία χρονιά έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους παρά τις αντίξοες συνθήκες!!
ΑΓΓΛΙΚΑ
PROFICIENCY - Γ2
MICHIGAN ECPE 100%
ΜΕΣΙΑΡΗ ΛΙΑ HIGH PASS
ΓΚΑΤΖΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΑ
ΓΚΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΡΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΣΙΟΤΣΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΤΣΙΠΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
NOCN 100%
ΚΡΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΣ A
ΚΑΝΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A
ΤΣΙΟΤΣΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ A
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
ΓΑΛΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ Β
ΓΚΑΤΖΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΑ Β
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ Β
ΜΗΤΡΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Β
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΑ Β
LANGUAGECERT (City N’Guilds) 100%
ΓΡΑΠΤΑ
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
ΓΑΛΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ Β
ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
ΓΑΛΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ Β
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β
ADVANCED – Γ1
CAMBRIDGE
ΤΣΙΠΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
LOWER Β2
CAMBRIDGE FCE 100 %
ΚΗΠΟΥΡΟΎ ΒΙΒΗ Β
ΤΣΙΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΉ Β
ΧΝΟΥΔΑ ΚΙΚΉ Β
ΒΕΡΒΙΤΗΣ ΑΣΤΈΡΗΣ C
MICHIGAN ECCE 100%
ΚΑΡΑΔΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΒΙΒΗ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΑ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ
ΜΠΑΪΜΑΚΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ
ΡΙΣΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΣΚΕΝΔΕΡΗ ΒΕΦΗ
ΤΖΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΟΚΑΝΟΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ
ΤΣΙΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΧΑΝΤΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΧΑΡΚΙΟΛΑΚΗ ΖΩΗ
ΧΝΟΥΔΑ ΚΙΚΗ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
NOCN 100%
ΓΕΡΑΚΟΥΔΗ ΚΛΑΙΡΗ Α
ΓΚΑΓΚΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α
ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ Α
ΜΠΑΪΜΑΚΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ Α
ΡΙΣΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α
ΤΖΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α
ΤΟΚΑΝΟΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ Α
ΦΡΥΔΑ ΛΥΔΙΑ Α
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΛΑΜΠΗΣ Β
ΒΕΡΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β
ΓΟΥΣΙΟΣ ΑΚΗΣ Β
ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ Β
ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΛΕΝΑ Β
ΠΑΣΟΥΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟ Β
ΣΚΕΝΔΕΡΗ ΒΕΦΗ Β
ΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
ΧΑΝΤΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Β
ΧΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ C
ΔΑΛΤΣΗ ΛΙΑ C
ΚΟΥΚΟΥΡΔΗ ΕΜΗ C
ΚΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ C
LANGUAGECERT (City N’Guilds) B2
ΓΡΑΠΤΑ
ΠΑΣΟΥΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟ Α
ΣΚΕΝΔΕΡΗ ΒΕΦΗ Α
ΓΟΥΣΙΟΣ ΜΑΣΧΟΣ Β
ΔΑΛΤΣΗ ΛΙΑ Β
ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ Β
ΚΟΥΚΟΥΡΔΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Β
ΚΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Β
ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Β
ΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ 100%
ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
ΠΑΣΟΥΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟ Α
ΣΚΕΝΔΕΡΗ ΒΕΦΗ Α
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Β
ΓΟΥΣΙΟΣ ΑΚΗΣ Β
ΔΑΛΤΣΗ ΛΙΑ Β
ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣ Β
ΚΟΥΚΟΥΡΔΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Β
ΚΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Β
ΤΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
PRE-LOWER B1
NOCN
ΒΛΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α
ΓΑΛΑΤΑ ΧΡΥΣΑ Α
ΓΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Α
ΚΑΜΑΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α
ΚΑΡΑΔΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
ΚΟΥΚΟΥΡΔΗ ΘΩΜΑΪΣ Α
ΚΡΑΒΒΑ ΣΤΕΛΛΑ Α
ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ Α
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Α
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ Β
ΚΡΑΒΒΑΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ Β
ΡΟΜΠΗ ΜΑΡΘΑ Β
ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Β
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΑ Β
ΓΑΛΑΤΑ ΜΑΡΘΑ C
ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ C
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ C
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ C
ΣΑΡΑΦΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ C
ΚΑΜΑΝΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 2/4
ΜΠΑΙΡΑΜΙ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ 2/4
ΦΑΛΕΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2/4
LANGUAGECERT (City N’Guilds) 100%
ΓΡΑΠΤΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β
ΕΠΙΠΕΔΟ Α2 100 %
LanguageCert (City N’ Guilds) 100%
ΓΚΑΤΖΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ A
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ A
ΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ-ΖΩΗ A
ΚΕΛΠΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ A
ΝΟΚΑ ΕΡΙΚΑ A
ΝΤΡΕΤΣΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ A
ΠΑΣΟΥΚΟ ΑΝΤΖΕΛΑ A
ΤΖΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ A
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ B
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ B
ΠΙΑΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ B
ΕΠΙΠΕΔΟ Α1 100%
LanguageCert (City N’ Guilds)
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ A
ΓΙΛΑΝΤΖΗ ΚΙΚΗ A
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ A
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ A
ΡΟΓΚΟΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ A
ΤΖΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ A
ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ A
PALSO A1
ΠΑΣΤΡΟΥΜΑ ΜΕΛΙΝΑ
ΖΑΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
PRE-Α1 (B’ Senior) 100%
PALSO
ΑΛΕΞΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΓΟΥΓΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ- ΡΑΦΑΗΛ
ΖΑΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΜΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΑΜΑΝΑ ΕΒΕΛΙΝΑ
ΚΑΡΑΓΙAΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΝΟΚΑ ΚΛΑΙΝΤΙ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΕΦΗ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΣΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
FIRST STEP (Α’ Senior) 100%
PALSO
ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΟΡΣΑΛΙΑ
ΓΚΑΙΝΤΑΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΥΡΙΝΙΩTΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΛΑΓΚΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΜΑΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
ΝΤΡΕΟΥ ΝΤΑΚΙΜΠΡΑ
ΝΤΟΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΠΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΤΖΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΧΑΧΟΥΔΗ ΜΕΝΙΑ
ΧΟΤΖΑΛΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
ADVANCED C1
GOETHE 100%
ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΕΠΙΠΕΔΟ Α2
GOETHE (5,5/6 ενότητες)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2/2
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2/2
ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΛΕΝΑ 1/2
PALSO 100%
ΔΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α
ΔΑΛΤΣΗ ΛΙΑ Β
ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΛΕΝΑ Β
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΑ Β
ΕΠΙΠΕΔΟ Α1 100%
FIT 1 GOETHE 100%
ΚΑΜΑΝΑΣ ΑΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ
ΕΠΙΠΕΔΟ PRE-Α1 100%
PALSO 100%
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Β
ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
ΙΤΑΛΙΚΑ 100%
ΕΠΙΠΕΔΟ B1 100%
DIPLOMA 100%
ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΦΙΛΗ
ΕΠΙΠΕΔΟ Α2 100%
DIPLOMA 100%
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΡΩΣΙΚΑ 100%
ΕΠΙΠΕΔΟ Α2 100%
LOMONOSOV 100%
ΠΙΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2356 ΠΤΥΧΙΑ ΣΕ 16 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!