ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ!!!

Με ένα όμορφο Χριστουγεννιάτικο δώρο, αποχαιρετήσαμε τους μαθητές μας! Καλά Χριστούγεννα ,καλές γιορτές και Καλή χρονιά σε όλους!!!???
Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.
Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "Reade Graded Christmas LEVEL ELT Global A Scrooge: FREE book Audio0os with True LEVEL Readers Comes Graded Dream ELT Global Christmas A nnova Bird the Glass The TheBird and 5 Lto innova"
Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "Graded Claus Kidnapped GLOBAL with REL Audio book Cretba ELT GLOBAL GLOBAL GLOBAL ELT"