ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ

?"ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΈΛΛΟΝΤΟΣ-ΣΠΟΥΔΈΣ-ΚΑΡΙΕΡΑ"
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε ακόμη μια διαδικτυακή ομιλία του σχολείου μας ,σε συνδιοργάνωση με την Αμερικανική Γεωργική Σχολή και το κολέγιο Perrotis μετά την πολύ τιμητική πρόταση τους ,το Σάββατο 17 Απριλίου με θέμα "Επαγγέλματα του Μέλλοντος-Σπουδές-Καριέρα"! Ομιλητές ήταν η Κα Μωυσιαδου Φωτεινή, Διευθύντρια Εγγραφών και Υπεύθυνη Υποτροφιών της Α.Γ.Σ.και του Κολεγίου Perrotis, και ο Κος Σουγκαρης Γρηγόρης, οι οποίοι μας γέμισαν με ελπίδα και αισιοδοξία για το επαγγελματικό μέλλον των παιδιών μας! Ευχαριστούμε πολύ τους μαθητές μας , τους γονείς αλλά και τους φίλους που μας τίμησαν με την συμμετοχή τους και φυσικά την Αμερικανική Γεωργική Σχολή για την άψογη συνεργασία ! Συνεχίζουμε δυναμικά τις δράσεις μας παρά τις προκλήσεις των τελευταίων μηνών ! Εις το επανιδείν!!

Μπορεί να είναι εικόνα 4 άτομα, συμπεριλαμβανομένου του χρήστη Vasso Ana, τηλεόραση, οθόνη και εσωτερικός χώρος

Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο και οθόνη

Μπορεί να είναι εικόνα 4 άτομα, συμπεριλαμβανομένου του χρήστη Vasso Ana, τηλεόραση και οθόνη

Μπορεί να είναι εικόνα 5 άτομα, συμπεριλαμβανομένου του χρήστη Vasso Ana, τηλεόραση, οθόνη και εσωτερικός χώρος