ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ: ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΣΧΟΛΗ ΓΟΝΕΩΝ 4/12/2018!!!

Όμορφες αναμνήσεις από μια εναλλακτική Σχολή Γονέων!!!?❤❤

Στο πλαίσιο μιας "εναλλακτικής" Σχολής Γονέων πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου η παρουσίαση του βιβλίου " ΣΥΝΈΝΟΧΟΙ "της κυρίας Νόρας Πυλορωφ - Προκοπίου . Η εκδήλωση έγινε στον υπέροχο χώρο της Δημοτικής Βιβλιοθήκης Χαλαστρας " Δημήτρης Κ Χαντες " με εισηγητές την κυρία Κατερίνα Νιζαμη και τον κύριο Αλέξανδρο Αναγνωστόπουλο. Πλαισιώθηκε μουσικά από τους σπουδαστές του Αριστοξενειου Ωδείου : Μητροπουλου Ελένη, Μπεγκα Τατιάνα, Σκενδερη Βεφη και Μπέμπη Χρυσαυγή. Ευχαριστούμε ιδιαιτέρως το αρτοποιείο " ΒΑΝΊΛΙΑ "για τη χορηγία του μπουφέ , τους αρμόδιους για την παραχώρηση της αίθουσας και φυσικά όλους εσάς που μας τιμήσατε με την παρουσία σας!

Η εικόνα ίσως περιέχει: 8 άτομα, περιλαμβάνονται οι Vasso Ana και Nora Piloroff-Prokopiou, άτομα που χαμογελούν

Η εικόνα ίσως περιέχει: 2 άτομα, περιλαμβάνεται η Vasso Ana, άτομα που χαμογελούν

Η εικόνα ίσως περιέχει: την Nora Piloroff-Prokopiou

Η εικόνα ίσως περιέχει: 5 άτομα, περιλαμβάνεται η Caterina Nizami

Η εικόνα ίσως περιέχει: 10 άτομα, άτομα που χαμογελούν

Η εικόνα ίσως περιέχει: 17 άτομα, άτομα που χαμογελούν

Η εικόνα ίσως περιέχει: την Vasso Ana και την Caterina Nizami

Η εικόνα ίσως περιέχει: 2 άτομα

Η εικόνα ίσως περιέχει: 2 άτομα, περιλαμβάνεται η Nora Piloroff-Prokopiou

Η εικόνα ίσως περιέχει: την Vasso Ana

Η εικόνα ίσως περιέχει: 5 άτομα, περιλαμβάνονται οι Vasso Ana, Caterina Nizami και Nora Piloroff-Prokopiou

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.